Робимо подкасти «під ключ»

За перший сезон ми навчилися працювати із авторами та гостями, розібралися, як досягти високої якості запису та навчилися тонкощам монтажу. Коли кількість записаних годин вимірюється сотнями, з'являються власні трюки. Власне цей досвід ми і продаємо задля розбудови нашої спільноти.

З іншого боку – для нас це можливість наростити експертизу в продюсуванні контенту для брендів. Робити подкасти чи будь-який інший аудіоконтент у форматі «повільних медіа» для українських бізнесів та публічних людей нам просто цікаво. У нашої команди є бекграунд у маркетингу, піарі та продюсуванні. Ми відкриті до інновацій та експериментів.

Що означає «подкаст під ключ»?

Наша команда бере на себе повне продюсування та/або технічне виробництво подкасту.
Ми пропонуємо:

radiopodil
Студія для запису
та технічне оснащення
radiopodil
Розробка концепції
та формату подкасту
radiopodil
Допомога зі сценарієм
кожного з епізодів
radiopodil
Консультація ведучих
подкасту
radiopodil
Монтаж та
оформлення подкасту
radiopodil
Публікація кожного із
епізодів на платформах

«Радіо Поділ» – це перша незалежна українськомовна спільнота подкастів.
Ми розповідаємо про розвиток громадянського суспільства,
«порядного підприємства», практичну культуру та технології.

Наші комерційні роботи

А є якийсь чек-ліст того, що потрібно зробити?

1. Сформулюйте ідею вашого подкасту
Визначтеся із темою, кількістю випусків та форматом.
2. Оберіть формат співпраці
Є два варіанти – повне продюсування із нашого боку або лише технічна підтримка. У випадку з першим ми допоможемо допрацювати вашу ідею та порадимо як зробити краще. Якщо ви точно знаєте, що вам потрібно, то другий формат співпраці означає лише допомогу із записом, монтажем та публікацією на платформах для прослуховування.
3. Визначтеся із кількістю ведучих подкасту
Якщо потрібно, то ми зможемо підготувати їх до роботи із звукозаписною технікою. Також потрібно врахувати, що запрошення гостей на подкаст – це окремий процес підготовки.
4. Послухайте наші подкасти
Послухайте наші подкасти, а також ті, що ми вже робимо для інших брендів. Не знаємо, чи допоможе, але точно не нудьгуватимете у процесі. Подкасти «під ключ» не є частиною «Радіо Поділ»

Добре, а скільки це коштує?

radiopodil

Вартість подкасту «під ключ» залежить від двох факторів. Ми можемо допомогти із розробкою та допрацюванням концепції та формату, написанням сценарію та визначенням форми дистрибуції. Це повне продюсування подкасту. В інших випадках ми пропонуємо технічний супровід – студія, запис та монтаж.

Друге, що впливає на вартість подкасту – тривалість запису та кількість ведучих.

Якщо вам потрібна консультація, виникло
питання чи ви вирішили замовити подкаст,
пишіть на нашу пошту
radiopodil@gmail.com

Про нас

Павло Бондаренко

Займається продюсуванням та записом подкастів «Радіо Поділ», а також комерційними замовленнями. Автор подкастів «Доступ» та «Очікування/реальність»

Ганна Ятель

Спеціалістка з маркетингу, яка працювала з українськими лайфстайл медіа. Має досвід запуску та управління міжнародними медіа та контентними проєктами для брендів. Вечорами веде live-стріми.

Щирість як нова норма