producing
sun
pony
podcasts

«Радіо Поділ» пропонує співпрацю компаніям та організаціям, які поділяють наші цінності. Саме тому, ми запустили комерційний відділ продюсування та виробництва подкастів. Цей формат повільного медіа якнайкраще зможе розкрити потенціал вашої команди та побудувати змістовну комунікацію з аудиторією. І ми готові у цьому допомогти!

pony
why-you
need
producer
 • 1
  Про що робити подкаст?

  Подкасти починаються задовго до фрази «запис пішов» у студії. Для створення подкасту необхідно визначитися з його концепцією та ідеєю, обрати формат, визначитися з кількістю ведучих, продумати усю комунікацію. Це найважча частина продюсування подкасту, яку ми на основі ваших напрацювань готові взяти на себе.

 • 2
  А як записати подкаст так, щоб його було приємно слухати?

  Якість подкасту може зіпсувати не лише рипіння мікрофону чи незведені звукові доріжки, а й постійні паузи та вставні слова, від яких так просто не позбавитися. Ми маємо власну студію, оснащену усією необхідною технікою, а також пропонуємо професійний монтаж та саунд-дизайн запису.

 • 3
  І що робити, аби цей подкаст почув не лише HR-відділ команди?

  «Радіо Поділ» має експертизу не лише у виробництві подкасту, а і його просуванні. Ми допоможемо з публікацією подкасту на стрімінги, підготовкою якісного та змістовного опису, стратегією запуску та рекомендаціями по роботі з соцмережами.

sun
cloud
our-partners
works
elephant

Замовляючи продюсування та виробництво подкасту у «Радіо Поділ», ви стаєте його спільнотою. Нам важливо, аби кожен наш продукт не просто знаходив своїх слухачів, а й починав з ними конструктивний та плідний діалог.

how-much

Вартість подкасту «під ключ» залежить від двох факторів. На вартість подкасту – тривалість запису та кількість ведучих. Під кожен подкаст потрібен індивідуальний підхід, тому для формування ціни нам треба краще розуміти задачу.

Надписайте свої запити на radiopodil@gmail.com