mission-img

Наша історія

Спочатку був «Доступ». Саме із подкасту Паші Бондаренка про сучасні технології та їхній вплив розпочалася історія нашої подкастярні. Восени 2019-го ми запустилися із першим сезоном з одразу сімома подкастами. Усі вони зосереджувалися на питаннях розвитку громадянського суспільства, «порядному» підприємстві та практичній культурі.

Наша спільнота – це нормальні люди, які за своєю суттю дослідники, знають як застосовувати свої знання на практиці і готові ділитися власною експертизою без нападу снобізму. Ми щиро говоримо про речі, які нас турбують, і робимо це з людьми, які нам подобаються.

Однак наш інтерес не лише у цьому. Подкаст – це повільне медіа. За прослуховування одного 20-хвилинного епізоду, слухач має дізнатися більше, ніж за аналогічний час гугління цієї інформації. Це не формат гайпу, клікбейтів та гонитви за актуалочкою. Це про свідоме споживання інформації. І нам хочеться перевірити, які перспективи саме цього формату в Україні.

Якщо у вас виникли запитання чи пропозиції, ви можете написати на нашу пошту radiopodil@gmail.com

Наша спільнота

Павло Бондаренко

Займається продюсуванням та записом подкастів «Радіо Поділ», а також комерційними замовленнями. Автор подкастів «Доступ» та «Очікування/реальність»

Ганна Ятель

Спеціалістка з маркетингу, яка працювала з українськими лайфстайл медіа. Має досвід запуску та управління міжнародними медіа та контентними проєктами для брендів. Вечорами веде live-стріми.

Богдана Неборак
Оля Шляхтич
Марія Бучельникова
Стас Оленченко
Анна Дацюк
Анна Цяцько
Марія Фіцджеральд
Настя Пустова
Юрій Погребняк
Андрій Янковський
Даша Мінасенко
Юрій Поворозник
Олександра Поворозник
Катерина Ятель
Ігор Конопка
Артем Димченко
Женя Ярошенко
Володимир Левченко
Маріам Найєм
Допомагаємо авторам концентруватись на суті,
а форму забираємо на себе
advantages-ico
ЗАПИС
advantages-ico
ПОСТ ПРОДАКШН
advantages-ico
ПАБЛІШИНГ
advantages-ico
ДИСТРИБУЦІЯ

Щирість як нова норма