mission-img
mission-title

Спочатку був «Доступ». Саме із подкасту Паші Бондаренка про сучасні технології та їхній вплив розпочалася історія нашої подкастярні. Восени 2019-го ми запустилися із першим сезоном з одразу сімома подкастами. Усі вони зосереджувалися на питаннях розвитку громадянського суспільства, «порядному» підприємстві та практичній культурі.

mission-timeline

Наша спільнота – це нормальні люди, які за своєю суттю дослідники, знають як застосовувати свої знання на практиці і готові ділитися власною експертизою без нападу снобізму. Ми щиро говоримо про речі, які нас турбують, і робимо це з людьми, які нам подобаються.

Однак наш інтерес не лише у цьому. Подкаст – це повільне медіа. За прослуховування одного 20-хвилинного епізоду, слухач має дізнатися більше, ніж за аналогічний час гугління цієї інформації. Це не формат гайпу, клікбейтів та гонитви за актуалочкою. Це про свідоме споживання інформації. І нам хочеться перевірити, які перспективи саме цього формату в Україні.

Якщо у вас виникли запитання чи пропозиції, ви можете написати на нашу пошту radiopodil@gmail.com

community-title

Павло Бондаренко

Займається продюсуванням та записом подкастів «Радіо Поділ», а також комерційними замовленнями. Автор подкастів «Доступ» та «Очікування/реальність».

Ганна Ятель

Спеціалістка з маркетингу, яка працювала з українськими лайфстайл медіа. Має досвід запуску та управління міжнародними медіа та контентними проєктами для брендів.

Богдана Неборак
Оля Шляхтич
Марія Бучельникова
Стас Оленченко
Анна Дацюк
Анна Цяцько
Марія Фіцджеральд
Настя Пустова
Юрій Погребняк
Андрій Янковський
Даша Мінасенко
Юрій Поворозник
Олександра Поворозник
Катерина Ятель
Ігор Конопка
Артем Димченко
Женя Ярошенко
Володимир Левченко
Маріам Найєм