Щотижневик Vertigo

Подкаст «Щотижневик Vertigo» – путівник по світу актуальних новин кіно та серіалів. У ньому редакція Vertigo обговорює найактуальніші прем’єри тижня, оновлення кастів та контроверсійні інтерв’ю та висловлювання режисерів й акторів.

apple_podcasts_badge apple_podcasts_badge

Останній випуск

Автори

Юрій Поворозник

Засновник та головний редактор Vertigo. За час роботи у медіа писав про політику, технології та культуру. Адепт нішевих ЗМІ та раціонального аналізу навколишнього світу. Обожнює готувати, грати у футбол і займатися українізацією.

 

 

Олександра Поворозник

Відповідальна редакторка Vertigo. Фанатка класичних горорів, фільмів категорії «Б», детективних історій та інших видів «несерйозного» кіно. Любить каву, аналізувати поп-культуру через призму гендерних студій, комікси ти читати дивні теорії на «Реддіті».

Анна Дацюк

Випускова редакторка Vertigo. Практикує кінокритику і любить фестивальне кіно. Досліджує монтаж та розкадрування, обожнює магічний реалізм, надихається фільмами Рьофна і Кубрика, не любить мюзикли з тваринами (бо це тупо), п’є чай без цукру, вірить, що Девід Бові живий і давно на Марсі.

Щирість як нова норма